Друк буклетів: замовити виготовлення рекламних буклетів, ціни в типографії ФорвардПрінт
Каталог товарів

Друк буклетів

Буклетом називають друкований виріб, зроблений з одного аркуша, який складається в 2 або більше разів. Як правило, для виробництва використовується папір формату А4 і менше.

Дана поліграфічна продукція напевно одного разу зустрічалася кожній людині. Ви могли бачити брошуру в туристичному агентстві, меблевому магазині, супермаркеті або взяти у людини, що роздає їх на вулиці, наприклад. Даний вид листівок користується великим попитом. Це пов'язано з тим, що піднести інформацію про послуги конкретної фізичної або юридичної особи за допомогою буклету дуже зручно і ефективно.

Фахівці "Forwardprint" нададуть відповіді на наступні питання: чому грамотна розробка дизайну і якісний друк сильно впливають на потік клієнтів? На що споживач звертає увагу? Як саме залучити потенційного клієнта за допомогою буклетів? Так як буклети друкуються саме в друкарні і, найчастіше, цифровим або офсетним способом.

Види буклетів

При створенні буклетів переслідувана мета може бути різною. Тому типи брошур класифікують наступним чином:

 • Інформаційні. Такі буклети виробляються для надання ключової інформації про продукцію або послуги конкретної компанії або людини;
 • Іміджеві. Застосовуються для формування іміджу підприємства. Також містять інформацію про торгову марку;
 • Акційні. Потенційні клієнти будуть проінформовані про акції, знижки та інше завдяки даному виду буклетів. Важливо розмістити на брошурі всі деталі бонусів (на яку саме продукцію уцінка, її термін дії і так далі).

Формати буклетів

У замовників переваги при друку буклетів бувають різними, і це також стосується формату, який ділиться на категорії:

 • З одним фальцем. Поширений формат буклетів - з одним вигином. Серед інших варіантів створення брошур, цей найбільш бюджетний;
 • Євробуклет. Практичність і стильний зовнішній вигляд зробив Євробуклети вкрай популярними. Ключова інформація зручно розміщується на цьому виді буклету, так як тут 2 вигини;
 • Багатосторінковий. Листи кріпляться один до одного за допомогою скріпок, ниток або відповідного клею;
 • Персональний варіант оформлення. Такі буклети мають більше 3 ліній згину, включно.

Друкарня "Форвардпрінт" займається друком буклетів у всіх перерахованих форматах. За більш ніж 8 років існування "Forwardprint" були накопичені знання, які дозволяють досягти неперевершеного результату, що підтверджує класифікація виробів - елітна.

Процес створення буклетів

Виготовлення буклетів ділиться на такі етапи:

 1. Встановлення призначення майбутнього виробу;
 2. Аналіз і вибір потрібної текстової та візуальної складової;
 3. Аналіз потенційних клієнтів;
 4. Підбір оформлення, вибір необхідної палітри кольорів, кількості картинок, обсягу тексту, шрифту і так далі, спираючись на попередній пункт;
 5. Формування макету в друкарні;
 6. Заповнення макету обраної текстової та візуальної складової;
 7. Аналіз макету на наявність дефектів;
 8. Друк буклетів.

Використання буклетів в рекламних цілях означає:

 • Низьку ціну за послуги. Мінімальне використання матеріалів для виробництва дозволяє досягти малої собівартості;
 • Розміщення великої кількості важливої ​​інформації на невеликому аркуші паперу. Формат буклетів дозволяє не витрачати багато часу на прочитання тонн тексту, при цьому можна дізнатися все про компанію або підприємця;
 • Використання буклетів в багатьох сферах. Застосовуються в ході рекламних кампаній, на стендах, вручаються великій кількості людей, відсилаються в корпоративних листах і так далі.

Виробництво буклетів в Києві

При створенні буклетів і для правильного розподілу коштів на їх виробництво, проаналізуйте наступне:

 • В якій сфері працює компанія. Від цього залежить майбутній дизайн виробів, кількість застосовуваних кольорів, шрифт та інше;
 • Потенційних клієнтів. Від цього пункту також залежить оформлення буклетів;
 • Тип розміщуваної на брошурах інформації. Тобто, потрібно вам заманити нових клієнтів або подати свіжу інформацію вже існуючим, мова йде про бонуси або про компанії і подібне.

Друкарня "Форвардпрінт" для виробництва друкованої продукції використовує наступне обладнання: друкарські машини Heidelberg Speedmaster SM 74 4PH, АccurioPrint C3070L. За допомогою цього автоматизованого обладнання поліграфія "Forwardprint" готова запропонувати клієнтам різноманітні способи друку, повнокольоровий, в тому числі, ручну роботу, а також вибір паперу, післядрукарську обробку, підбір майбутньої форми друкованої продукції та багато іншого. Залежно від прийнятого рішення, як і на чому створювати вироби, буде змінюватися і вартість рекламних буклетів.

Команда "Форвардпрінт" максимально взаємодіє з замовником, а також дає рекомендації, грунтуючись на більш ніж 8 річному досвіді.

Виробництво рекламних буклетів для клієнтів від "Forwardprint"

Команда "Форвардпрінт" знає особливості кожної з використовуваної сировини для друку буклетів, в даному випадку. Тому фахівці з радістю нададуть вам інформацію щодо того, як саме краще надрукувати брошури. До кожного замовлення потрібен персональний підхід, але основні рекомендації щодо виробництва буклетів - це крейдований папір (130-170 г/м2) стандартного формату. Всі вироби відповідають встановленим міжнародним стандартом якості, а саме - ISO 9001: 2008.

Щоб замовити друк буклетів в друкарні "Forwardprint", звертайтеся за всіма доступними способами зв'язку, розташованим на офіційному сайті у вкладці "Контакти".

Найбільш поширені питання
На сайті вказані ціни тільки на деякі стандартні види поліграфічної продукції. На жаль, описати все - немає можливості. Ви можете написати нам лист на адресу info@forwardprint.com.ua з описом вашого замовлення або заповнити онлайн форму у нас на сайті, менеджери компанії в максимально короткі терміни зв'яжуться з Вами для уточнення Вашого питання, а також озвучать вартість та орієнтовні терміни виготовлення .

У нас працюють дизайнери, які допомагають Вам з макетуванням любого виду поліграфічної продукції.


Терміни виробництва залежать від обсягу роботи. Якщо мова йде про нескладне замовлення і невеликий тираж - виканаємо протягом години.

Замовлення можна оформити в офісі за адресою вул. Іоанна Павла II, 4/6 оф.718.  (корпус А) Детальна карта проїзду є на сторінці Контакти

Ми працюємо Пн-Пт з 10:00 - 18:00 субота-неділя - вихідний. Приймаємо замовлення онлайн 24/7

Ні, але за допомогою послуг надійного перевізника ми можемо організувати доставку в будь-який населений пункт України.

В компанії існує автоматична система оповіщення за допомогою email повідомлень. Як тільки Ваше замовлення буде прийнятий в роботу нашим менеджером - Ви отримаєте відповідний лист на свою електронну адресу.

Останні відгуки
Візитки від 100 шт
Оформила заказ и получила его в тот же день, оперативно собрали и главное быстро вышли на связь, заказом довольна, спасибо!
21.09.2021
Наталья
Бірки чорний сатин з логотипом
Бирки сделали меньше чем за 1 рабочий день. Всё отлично!
21.09.2021
Соня

ВГОРУ